TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Produkte SOLID CREW SOCK
adidas

adidas Produkte SOLID CREW SOCK

Kodi i artikullit: GD3582
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 34-37
  *
 • 38-42
  *
Ruaj

adidas SOLID CREW SOCK 3 PACK janë çorape sportive unisex.

Dizajni klasik i çorapeve  sportive është pasuruar me vijat e njohura adidas  dhe shenjën e famshme Trefoil.

Ato janë të përbëra nga materiali i butë dhe elastik me veti rehatie.

Ato vijnë në një pako prej tre palë.

Specifikim:

 • Çorape sportive Unisex
 • Ata vijnë në një pako prej tre palë
 • Përbërja: 73% pambuk, 22% poliester, 3% poliamide, 2% elastan
 • Larja e lejuar në lavatriçe
 • Kodi i artikullit: GD3582
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Marka adidas
Ndarje themelore Pajisje
Gjinia Unisex
Shkruaj SOCKS
Ostavi ocenu
Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme