TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte Cushioned
NIKE Produkte Cushioned
NIKE Produkte Cushioned
NIKE Produkte Cushioned
NIKE

NIKE Produkte Cushioned

Kodi i artikullit: SX4508-101
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 42-46
  *
 • 38-42
  *
 • 34-37
  *
 • 46-50
  *
Ruaj

Nike Cushioned janë çorape stërvitje unisex që do t'ju ofrojnë butësi dhe mbështetje të jashtëzakonshme. Këto çorape janë prej pëlhure me fibra të buta elastike me aftësi më të madhe të përthithjes dhe largimit të djersës, e cila ruan freskinë e këmbëve tuaja dhe ju jep rehati gjatë ushtrimeve intensive në palestër ose një shëtitjeje të relaksuar nëpër qytet. Teknologjia për heqjen e djersës ju mban të freskët dhe komod.
Specifikim:

 • Çorape trajnimi unisex
 • Pako me 3 palë
 • Teknologji Dri-FIT
 • Materiali: 75% pambuk / 18% poliestër / 6% najlon / 1% material elastik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Ndarje themelore Pajisje
  Gjinia Unisex
  Shkruaj SOCKS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Kapele 943092-011
  2.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Kapele DM8307-010
  4.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Kapele DJ6120-010
  4.500 LEK