TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte U NK NSW EVERYDAY ESSENTIAL CREW 3PR - S
NIKE

NIKE Produkte U NK NSW EVERYDAY ESSENTIAL CREW 3PR - S

Kodi i artikullit: CQ0301-103
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 42-46
  *
 • 38-42
  *
 • 34-37
  *
Ruaj

Të dizenjuara për stilin sportiv të veshjes, çorapet Nike Sportswear Essential janë të përbëra nga pambuk i lehtë që të fal komoditet dhe janë të krijuara përditshmërinë tuaj ose për stërvitjen tuaj. Grafika Nike në pjesën e kyçit na rikujton edhe njëherë orët e palestrës në vitet '80.

Specifikimet

 • Ngjyra: E bardhë/ E zezë
 • Kodi i produktit: CQ0301-103
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Ndarje themelore Pajisje
Gjinia Unisex
Shkruaj SOCKS
Ostavi ocenu
Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Kapele 943092-011
2.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Kapele DM8307-010
4.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Kapele DJ6120-010
4.500 LEK