në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

UP TO 40%

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
List: UP TO 40%
21 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CT3839-100
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.500 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207893-001
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
J4
J6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207006-6GD
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
C11
C12
J1
J2
J3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207006-485
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
C11
C12
C13
J2
J3
J4
J5
J6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207006-6IB
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
C11
C12
C13
J1
J2
J3
J4
J5
J6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN6973-100
10.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ3484-101
7.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.500 LEK
Masa
1Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF2651
5.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
9.600 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG0720
5.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
9.600 LEK
Masa
12-K
13-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY7989
4.600 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.700 LEK
Masa
5-K
6K
8-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DZ5577-100
12.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DZ5577-168
12.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.900 LEK
Masa
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ4353-100
11.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.500 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN7786-001
9.500 LEK
Shuma e kursyer 40%
15.900 LEK
Masa
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FB3245-001
7.900 LEK
Shuma e kursyer 60%
19.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ4606-100
10.700 LEK
Shuma e kursyer 40%
17.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF5245
4.900 LEK
Shuma e kursyer 49%
9.600 LEK
Masa
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IE8112
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Masa
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IE8123
4.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.600 LEK
Masa
5-K
6K
7-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IE3344
6.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.600 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DH2920-111
Prosecna ocena:
vlerësime
1
10.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.500 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.