në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë
Për faqe

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: NEW COLLECTION
27 produkte

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1202A024-100
6.300 LEK
Shuma e kursyer 50%
12.500 LEK
Masa
5.5
6
7.5
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete MR530EMA
14.500 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete MR530SG
14.500 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BBW550BT
15.900 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT302RC
13.900 LEK
Masa
4
4.5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT302OD
14.900 LEK
Masa
4
4.5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DX9176-106
13.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DX9176-103
13.500 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DX9176-001
13.500 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete VN000D3HY28
9.900 LEK
Masa
38
38.5
39
40.5
42
43
45
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 393771-06
15.900 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete B75807
14.400 LEK
Masa
10
10-
11
4-
5
5-
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete B75806
14.400 LEK
Masa
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete IF9995
14.400 LEK
Masa
10
10-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete ID4655
14.400 LEK
Masa
10
10-
11
7
7-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DD1869-103
16.900 LEK
Masa
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FD2196-100
13.500 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV6603-100
14.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327KC
13.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DD1503-101
Prosecna ocena:
vlerësime
1
15.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DD8959-100
15.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.