në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Pajisje

Për faqe

UP TO 40%

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
List: UP TO 40%
17 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele IB9196
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
OSFM
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç 12122729
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç 12122727
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç 12156075
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç 60081384
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç NF00AKNDAGG1
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç NF00AKNDKT01
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç NF00AKNDGVD1
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç NP0A4GKB0411
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç NP0A4GKB1601
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç NP0A4GKBRR91
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç NF0A3FJXJK31
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç NF0A3FJX56P1
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine NP0A4G99RR91
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine DV3079-010
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Pročitajte

Nuk është thënë pa arsye që aksesorët e vërtetë mund të çojnë në një nivel tjetër çdo kombinim veshjesh. Kjo është arsyeja pse ato duhet të zgjidhen me kujdes, sepse çdo gabim mund të sjellë një “dalje huq”. Kjo bën përjashtim gjithsesi në aksesorët nga Dyqani Online Buzz sepse nuk ka dështim me to. Ato janë zgjedhur që çdo klient të gjejë aksesorët që i përshtaten atyre, aksesorët e meshkujve, detajet e modës së femrave, dhe aksesorët që janë të përballueshëm nga të gjithë, do të bëhen shpejt pjesë e juaja dhe nuk do t’i ndani nga vetja. Kapelet Snapback janë gjithashtu një detaj me të cilin nuk ka dështim në çdo kombinim të “street style” teksa çorapet shumëngjyrëshe janë më shumë se një aksesor interesant nëse i vishni me atletet dhe veshjet e duhura. Dhe kapelet mund të qëndrojnë në mënyrë fenomenale dhe të çojnë në tjetër nivel kombinimin tuaj të rrobave, kështu që zgjidhini me kujdes të veçantë.

Nëse ju nuk dini se cili kombinim rrobash është më i miri për t’u kombinuar me aksesorët që gjeni tek ne, hidhini një sy se si i kanë kombinuar influencers dhe blogerat tanë, Kur vjen puna tek detajet e modës, ju jeni të lejuar të jeni “fëmijët e mëdhenj” dhe të luani. Në të njëjtën kohë, mos harroni që të gjithë aksesorët nga Buzz janë të veshur me shumë vetëbesim, në variante që do të theksojnë më shumë fuqinë tënde prej stilisti.