në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Produkte Boxy and Bike Set
Nike Produkte Boxy and Bike Set
Nike Produkte Boxy and Bike Set
Nike Produkte Boxy and Bike Set
Nike Produkte Boxy and Bike Set
Nike Produkte Boxy and Bike Set
Nike

Nike Produkte Boxy and Bike Set

Kodi i artikullit: 36K492-023
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

SET BOXY AND BIKE është një set Lifestyle, pantallona të shkurtra dhe bluzë për vajzat. Bluza me mëngë të shkurtra është prej pambuku të butë. Prerja e saj e gjerë ofron një ndjenjë të qetë dhe të lehtë, ndërsa pantallonat e shkurtra prej pambuku elastik dhe me brez elastik ofrojnë liri të plotë lëvizjeje.

Specifikimi:
Set me pantallona të shkurtra dhe bluzë për vajza
Jakë me shirita
Logo Nike në bluzë dhe pantallonat e shkurtra
Përbërja: 95 % poliester, 5% elastan
Mirëmbajtja: Lahet në lavatriçe

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka Nike
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Trenutno nema komentara