në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Pantallona të shkurtra dhe bluza Boxy and Bike Set
NIKE Pantallona të shkurtra dhe bluza Boxy and Bike Set
NIKE Pantallona të shkurtra dhe bluza Boxy and Bike Set
NIKE Pantallona të shkurtra dhe bluza Boxy and Bike Set
NIKE Pantallona të shkurtra dhe bluza Boxy and Bike Set
NIKE Pantallona të shkurtra dhe bluza Boxy and Bike Set
NIKE

NIKE Pantallona të shkurtra dhe bluza Boxy and Bike Set

Kodi i artikullit: 36K492-023
4.900 LEK
4.900 LEK
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 3-4Y
  • 4-5Y
    4-5Y
  • 5-6Y
  • 5-6Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

SET BOXY AND BIKE është një set Lifestyle, pantallona të shkurtra dhe bluzë për vajzat. Bluza me mëngë të shkurtra është prej pambuku të butë. Prerja e saj e gjerë ofron një ndjenjë të qetë dhe të lehtë, ndërsa pantallonat e shkurtra prej pambuku elastik dhe me brez elastik ofrojnë liri të plotë lëvizjeje.

Specifikimi:
Set me pantallona të shkurtra dhe bluzë për vajza
Jakë me shirita
Logo Nike në bluzë dhe pantallonat e shkurtra
Përbërja: 95 % poliester, 5% elastan
Mirëmbajtja: Lahet në lavatriçe

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra dhe bluza
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Ndarje themelore APP
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në buzzsneakers.al.
Trenutno nema komentara