në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Pantallona të shkurtra Sportswear Phoenix Fleece
Nike Pantallona të shkurtra Sportswear Phoenix Fleece
Nike Pantallona të shkurtra Sportswear Phoenix Fleece
Nike Pantallona të shkurtra Sportswear Phoenix Fleece
Nike Pantallona të shkurtra Sportswear Phoenix Fleece
Nike Pantallona të shkurtra Sportswear Phoenix Fleece
Nike Pantallona të shkurtra Sportswear Phoenix Fleece
Nike Pantallona të shkurtra Sportswear Phoenix Fleece
Nike

Nike Pantallona të shkurtra Sportswear Phoenix Fleece

Kodi i artikullit: FD1409-010
5.300 LEK
5.300 LEK
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear Phoenix Fleece janë pantallona të shkurtra me bel të lartë për femra. Plotësoni veshjet tuaja me pantallona të shkurtra të rehatshme prej pambuku. Ndjenja e rastësishme dhe stili i guximshëm bashkohen në pantallona të shkurtra me një bel të ngritur dhe një brez të gjerë. Kombinoje modelin me bluzën, kapelen apo atletet tuaja të preferuara dhe kaloni një ditë të mrekullueshme. Pamabuku është i butë nga brenda, kështu që do t'ju ofrojë rehati të jashtëzakonshme, ndërsa xhepat janë prej pambuku, kështu që nuk ka dimër për duart tuaja.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra lifestyle për femra
 • Xhepa anësorë
 • Brez elastik
 • Larje në lavatriçe
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Marka Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DM3414-004
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.800 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  21.900 LEK
  Masa
  6
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë DX7910-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD9865-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.900 LEK
  Shuma e kursyer 53%
  20.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë DV8245-611
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  8.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CW2655-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DV3808-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Çmimi 6.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.800 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Çmimi 4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS