TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit THRILL

Kodi i artikullit: 86J172-023
4.900 LEK
4.900 LEK
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 3-4Y
    3-4Y
  • 4-5Y
  • 5-6Y
  • 6-7Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Me një xhep të pjerrët me zinxhir dhe detaje në brezin elastik, tutat për fëmijë Nike Thrill për djem me siguri do të bëhen pjesa e tyre e preferuar. Prerja e rregullt dhe pëlhura e butë, i ofrojnë të gjithë komoditetin djalit tuaj. Për në shkollë dhe aktivitetet sportive, apo thjesht për të shijuar kohën e lirë me miqtë, do tu sigurojnë ngrohtësi dhe rehati për të gjithë aventurat tuaja.
Specifikimi:
• Përshtatje të rregullt
• Xhepa anash me zinxhir
• Bel elastik
• Përbërja: 60% pambuk, 40% poliestër

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Ndarje themelore APP
Lini një përshtypje
Trenutno nema komentara