në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Tech Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Tech Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Tech Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Tech Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Tech Fleece
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Tech Fleece
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Tech Fleece

Kodi i artikullit: FB8002-222
13.500 LEK
13.500 LEK
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 2XL
 • L
 • M
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Tech Fleece është pjesa e poshtme e kostumit të vrapimit për meshkuj. Është e krijuar për vrapim në kushte të ftohta dhe jo vetëm. Me këtë pjesë ju mund të dilni për vrapim, për një shëtitje, për të pirë një kafe me miqtë apo dhe për të qëndruar rehat në shtëpi duke parë filmin tuaj të preferuar. Përshtatja e kësaj pjese ju mundëson rehatinë maksimale që gjithmonë dëshironi dhe meritoni të keni. Pjesa e poshtme e kostumit garanton një stil të bukur duke nxjerrë gjithashtu në pah atletet tuaja të preferuara Nike. Xhepi me zinxhir garanton ruajtjen e sigurt të sendeve të nevojshme pa të cilat nuk dilni dot nga shtëpia dhe gjithashtu i shton një pamje të veçantë kësaj pjese të poshtme Nike Tech Fleece. Pambuku i butë dhe i lehtë premium i cili është i lëmuar brenda dhe jashtë, ofron ngrohtësinë dhe rehatinë maksimale. Brezi i butë elastik i rregullueshëm siguron një përshtatje të përsosur. Logoja Nike kompleton dizajnin e produktit duke nxjerr në pah gjithashtu cilësinë, stilin e veçantë dhe origjinalitetin e markës së mirënjohur. Vishni këtë pjesë të poshtme Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit sportiv për meshkuj
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër
 • Logo Nike
 • Brez elastik
 • Lahet në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8