në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
Nike Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
Nike Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
Nike Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
Nike Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
Nike Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
Nike Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
Nike Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece
Nike

Nike Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech Fleece

Kodi i artikullit: FB8330-019
13.500 LEK
13.500 LEK
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Sportswear Tech Fleece është pjesa e poshtme e kostumit sportiv për femra, e cila është e përshtatshme për përdorimin tuaj të përditshëm. Frymëzuar nga ngjyrat dhe detajet që gjenden në mineralet natyrore, kjo pjesë e poshtme sportive feston 10 vjetorin e linjës së modës Nike Tech Fleece. Pëlhura e lehtë nga e cila është krijuar kjo pjesë e poshtme për femra është e lëmuar si brenda dhe jashtë dhe ofron ngrohtësinë dhe rehatinë maksimale gjatë gjithë kohës. Brezi elastik i rregullueshëm siguron një përshtatje të rehatshme dhe xhepat kanë hapësirë të mjaftueshme për të mbajtur sendet e nevojshme pa të cilat nuk dilni dot nga shtëpia dhe, në rast nevoje për të ngrohur duart tuaja. Logoja Nike është një detaj i rëndësishëm që plotëson dizajnin, nxjerr në pah markën dhe ja bën të qartë të gjithëve se cilën markë ju preferoni. Vishni këtë pjesë të poshtme, dilni të përmbushni të gjitha qëllimet tuaja sportive dhe të tejkaloni limitet tuaja.

Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit sportiv për femra
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër
 • Logo Nike Futura
 • Xhepa anësore

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1