TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte
Për faqe

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Koleksionet
Çmimi
List: NEW COLLECTION
444 produkte

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Sačuvano u omiljne
Bluzë H35894
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Atlete FV3139
Prosecna ocena:
vlerësime
2
vlerësime
2
8.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.200 LEK
Masa
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete CW1589-004
8.500 LEK
Masa
10C
5C
6C
7C
8C
9C