në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Shapka Adilette
adidas Shapka Adilette
adidas Shapka Adilette
adidas Shapka Adilette
adidas Shapka Adilette
adidas Shapka Adilette
adidas Shapka Adilette
adidas Shapka Adilette
adidas Shapka Adilette
adidas Shapka Adilette
adidas

adidas Shapka Adilette

Kodi i artikullit: ID5796
Šifra proizvođača: NKD80
5.400 LEK
5.400 LEK
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44.5
 • 46
 • 40.5
 • 42
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Merrni shapkat për meshkuj adidas Adilette dhe shijoni të gjitha aktivitetet e ditëve të verës. E vetmja gjë më e mirë se një ditë vere me diell janë këto shapka që do ta përmirësojnë ditën tuaj dhe do ta bëjnë atë më të rehatshme. Kombinojini ato me veshje të lehta sportive dhe dilni jashtë për të shijuar ditën tuaj. Ato u prezantuan për herë të parë në vitin 1972, si modeli zyrtar i kombëtares gjermane të futbollit, duke u përshtatur më pas si një model përdorimi nga të gjithë. Shkuma e butë e bën çdo hap më të lehtë dhe të rehatshëm, kështu që ju mund të kaloni gjithë ditën, duke qëndruar në rehati të plotë me këtë model. Tre vijat ikonë flasin për dashurinë tuaj për markën dhe ja bëjnë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj.

Specifikimet:

 • Shapka Lifestyle për meshkuj
 • Shkumë e butë
 • Taban gome
 • Logo adidas

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Shapka
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë IS0233
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë IS0227
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë IS0176
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë IS2910
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë IR9689
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Shapka DX5575-401
  Çmimi 4.400 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka FV5637-001
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka ID5799
  Çmimi 5.400 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka ID5797
  Çmimi 5.400 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka 208493-1LM
  Çmimi 8.400 LEK
  Masa
  M10-W12
  M7-W9
  M8-W10
  M9-W11
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka 208170-1LM
  Çmimi 7.200 LEK
  Masa
  M10-W12
  M8-W10
  M9-W11