në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE Atlete Air Max 90
NIKE

NIKE Atlete Air Max 90

Kodi i artikullit: DX3576-001
24.800 LEK
24.800 LEK
24.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Me linja të pastra dizajni, atelete për meshkuj Nike Air Max 90 sjellin stilin perfekt ne veshjen tuaj. Projektuar fillimisht për performancë optimale, njësia Max Air ju sjell rehati të jashtëzakonshme me çdo hap. Sholla prej gome me modelin legjendar Waffle ju sjell qëndrueshmëri, tërheqje dhe stil të plotë trashëgimie. Dizajni me një pjesë të vendosur butësisht rreth kyçit të këmbës ju ofron rehati dhe një pamje moderne. Shtresat e qepura dhe detajet TPU theksojnë rehatinë, qëndrueshmërinë dhe dizajnin e viteve nëntëdhjetë.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban prej gome waffle
 • Njësi ajri
 • Logoja Nike Swoosh

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV9392-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ4801-722
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  20.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CU4489-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.900 LEK
  Masa
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme