në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike Atlete Air Max 90 Futura
Nike

Nike Atlete Air Max 90 Futura

Kodi i artikullit: DZ4708-001
24.800 LEK
24.800 LEK
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 14.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 38
 • 38.5
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për femra Nike Air Max 90 Futura janë një kombinim i një siluete tradicionale dhe detajeve moderne. Moda e viteve nëntëdhjetë merr një pamje të re duke mbajtur njësinë Air. Një pjesë e madhe e materialeve natyrore dhe tekstileve në pjesën e sipërme e ngre ndjenjën e rehatisë në një nivel më të lartë. Adhuruesit e Air Max do të shijojnë dizajnin origjinal të përjetësuar në marka të shumta. Përveç logos në thembër, anash, gjuhë dhe thembra, një panel rrjetë në një ngjyrë të kundërta mbulon zonën rreth gishtërinjve, duke krijuar formën e logos së njohur Nike.
Specifikimi:

 • Atlete për femra "Lifestyle"
 • Profil klasik
 • Përbërja e sipërme: lëkurë, tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ6840-331
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  14.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DV7806-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  13.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.000 LEK
  Masa
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB8338-328
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  M

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DZ1847-103
  16.900 LEK
  Masa
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DV3808-102
  15.900 LEK
  Masa
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete BQ6472-140
  18.900 LEK
  Masa
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete BQ6472-200
  18.900 LEK
  Masa
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete WS327MF
  13.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IE0876
  14.400 LEK
  Masa
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-