në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete NMD_V3
adidas Atlete NMD_V3
adidas Atlete NMD_V3
adidas Atlete NMD_V3
adidas Atlete NMD_V3
adidas Atlete NMD_V3
adidas Atlete NMD_V3
adidas Atlete NMD_V3
adidas Atlete NMD_V3
adidas Atlete NMD_V3
adidas

adidas Atlete NMD_V3

Kodi i artikullit: HQ4444
24.700 LEK
24.700 LEK
24.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 11
  11
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas NMD_V3 janë atlete lifestyle, me pamje dhe cilësi të njohur. Në vitin 2015, dizajni NMD pushtoi rrugët e qyteteve në mbarë botën. Këto atlete adidas NMD_V3 zhvillojnë të njëjtën ide duke luajtur me transparencën. Sholla BOOST ofron rehati të pafundme, qëndrueshmëri të shkëlqyer dhe sigurojnë kthimin e energjisë në këmbët tuaja me çdo hap. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike.Tabani i gomës siguron përshtatje të shkëlqyer dhe i jep besim hapit tuaj. Ky model këpucësh përmban të paktën 70% material të ricikluar në total.
Specifikimi:

 • Atlete lifestyle
 • Sholla BOOST
 • TPU
 • Profili i cekët
 • Lidhëse klasike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza HL9250
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HK7309
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HK2803
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HI3000
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme