në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Dunk Jumbo
NIKE Atlete Air Dunk Jumbo
NIKE Atlete Air Dunk Jumbo
NIKE Atlete Air Dunk Jumbo
NIKE Atlete Air Dunk Jumbo
NIKE Atlete Air Dunk Jumbo
NIKE Atlete Air Dunk Jumbo
NIKE Atlete Air Dunk Jumbo
NIKE

NIKE Atlete Air Dunk Jumbo

Kodi i artikullit: DV0821-200
22.900 LEK
22.900 LEK
18.300 LEK
Shuma e kursyer: 4.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Me atletet Lifestyle për meshkuj Nike Dunk Low Remastered, stili juaj i preferuar rifreskohet. Këto atlete të rehatshme dhe me stil kombinojnë dizajnin klasik me teknologjinë moderne. Një njësi Air Strobel vendos rehati pikërisht nën këmbët tuaja, ndërsa shtresat e prera ju ndihmojnë të lëvizni natyrshëm. Dhe nëse kjo nuk mjafton, dizajni i atletes dhe sistemi i ri i lidhëses sjellin një pamje të guximshme që mund të personalizohet. Tabani i zgjatur i gomës rreth skajeve shton qëndrueshmëri, mbështetje në të gjitha terrenet e ndryshme dhe gjithashtu stil retro.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Air Strobel
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Ndarje themelore Footwear

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza FB7921-064
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DN6150-291
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  13.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza FB7921-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1362-102
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB8892-200
  18.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB8877-001
  15.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1362-101
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DZ4475-100
  20.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  25.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-600
  15.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.900 LEK
  Masa
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5