në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Bluza Graphic Fun
adidas Bluza Graphic Fun
adidas Bluza Graphic Fun
adidas Bluza Graphic Fun
adidas Bluza Graphic Fun
adidas Bluza Graphic Fun
adidas Bluza Graphic Fun
adidas Bluza Graphic Fun
adidas Bluza Graphic Fun
adidas Bluza Graphic Fun
adidas

adidas Bluza Graphic Fun

Kodi i artikullit: HM2494
12.300 LEK
12.300 LEK
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 6.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • L
 • M
 • S
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Bluza për meshkuj adidas Graphic Fun ju sjell një pamje unike me dizajnin e saj Trefoil. Ka ngjyra të ndezura në pjesën e përparme dhe të pasme. Kjo bluzë është përbërë nga pambuku për t'ju dhënë më shumë rehati dhe komoditet. Xhepi “kangur” ju shërben për të ruajtur telefonin tuaj ose nëse doni të ngrohni duart në ditët e ftohta. Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin më të qëndrueshëm të pambukut.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhep kangur
 • Materiali 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HQ1494
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.600 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  16.000 LEK
  Masa
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GX2089
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  23.200 LEK
  Masa
  10
  10-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GV9544
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.400 LEK
  Masa
  10
  10-
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza HI3000
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HK2726
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HK7309
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HK2803
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HL9250
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H06667
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL