në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Bluza Adicolor Classics Suede
adidas Bluza Adicolor Classics Suede
adidas Bluza Adicolor Classics Suede
adidas Bluza Adicolor Classics Suede
adidas Bluza Adicolor Classics Suede
adidas Bluza Adicolor Classics Suede
adidas Bluza Adicolor Classics Suede
adidas Bluza Adicolor Classics Suede
adidas Bluza Adicolor Classics Suede
adidas Bluza Adicolor Classics Suede
adidas

adidas Bluza Adicolor Classics Suede

Kodi i artikullit: HM1695
10.900 LEK
10.900 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • S
 • M
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Bluza për femra me kapuç adidas Adicolor Classics Suede sjell rehatinë në përditshmërinë tuaj. Koleksionin Adicolor ka menduar më të mirën për ju. Kjo bluzë adidas është përbërë nga kamoshi artificial i butë dhe duke përdorur materiale të ricikluara. Ndërtimi me prerje të lirshme, e sofistikuar dhe e lehtë, kjo bluzë e çon çdo pamje në nivelin tjetër.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhepa përpara
 • Materiali: 92% poliestër i ricikluar / 8% thurje elastan

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete IG2395
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  18.900 LEK
  Masa
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HQ4390
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  20.300 LEK
  Masa
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GW6817
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.900 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  21.800 LEK
  Masa
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HQ4391
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  20.300 LEK
  Masa
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  9.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GZ4294
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.400 LEK
  Masa
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza HL9055
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  13.100 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza FM3307
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  9.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40