në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Bluzë me mëngë të gjata ADICOLOR CLASSICS
adidas Bluzë me mëngë të gjata ADICOLOR CLASSICS
adidas Bluzë me mëngë të gjata ADICOLOR CLASSICS
adidas Bluzë me mëngë të gjata ADICOLOR CLASSICS
adidas Bluzë me mëngë të gjata ADICOLOR CLASSICS
adidas Bluzë me mëngë të gjata ADICOLOR CLASSICS
adidas Bluzë me mëngë të gjata ADICOLOR CLASSICS
adidas Bluzë me mëngë të gjata ADICOLOR CLASSICS
adidas

adidas Bluzë me mëngë të gjata ADICOLOR CLASSICS

Kodi i artikullit: HN8317
9.400 LEK
9.400 LEK
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • XS
 • S
 • M
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Bluza për femra adidas ADICOLOR CLASSICS do t'ju sjellë rehati dhe një pamje të përsosur pa shumë përpjekje. Kjo është bluza që duhet me patjetër të jetë në garderobën tuaj. Kjo sepse ju duhet të shijoni rehati në çdo kohë, kudo. Përshtatja e lirshme dhe pëlhura e butë ju mban ngrohtë dhe ju bën të ndiheni edhe më mirë – dy gjëra që do ta çojnë çdo veshje në nivelin tjetër. Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin më të qëndrueshëm të pambukut.
Specifikimet:

 • Bluzë për femra
 • Materiali:100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Streçe H09426
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 59%
  4.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Streçe HK5214
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.500 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Streçe GN2842
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.900 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  4.800 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Streçe HC1972
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.300 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Streçe HD2350
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.900 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  4.800 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40