në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Bluzë

Për faqe

Bluzë

Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
136 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FN6029-100
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FZ4794-100
4.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FV5418-100
3.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FV5418-010
3.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FN6029-010
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FV3720-010
5.300 LEK
Masa
L
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FZ4794-010
4.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FV5346-100
3.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A87NDO0F1
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A87NPPOJ1
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë IR9618
3.400 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë E4-618-1-129
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë E4-600-1-237
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë E4-615-1-060
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë E4-615-1-145
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë E4-600-1-290
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë E4-600-1-099
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë E4-600-1-001
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë FN6027-010
5.300 LEK
Masa
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FV3747-100
4.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FQ6600-104
5.300 LEK
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë FN6027-349
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.