në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

UP TO 40%

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: UP TO 40%
39 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DZ2794-001
10.900 LEK
Shuma e kursyer 39%
17.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DX9176-100
6.900 LEK
Shuma e kursyer 49%
13.500 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DX9176-105
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.500 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DC3590-101
11.300 LEK
Shuma e kursyer 40%
18.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 392730-21
8.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.000 LEK
Masa
36
37
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AH6789-006
Prosecna ocena:
vlerësime
1
15.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
21.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 393049-01
9.300 LEK
Shuma e kursyer 40%
15.500 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DZ1847-103
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete A05260C
6.900 LEK
Shuma e kursyer 56%
15.600 LEK
Masa
3.5
4.5
5.5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1203A384-102
6.900 LEK
Shuma e kursyer 63%
18.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT302LM
8.900 LEK
Shuma e kursyer 40%
14.900 LEK
Masa
5
5.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT302OD
10.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.900 LEK
Masa
4
4.5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DX9176-103
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 171546C
10.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.600 LEK
Masa
4.5
5.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete A04704C
11.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.400 LEK
Masa
4
4.5
5.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete IF9995
8.600 LEK
Shuma e kursyer 40%
14.400 LEK
Masa
10
10-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete IF8069
6.900 LEK
Shuma e kursyer 52%
14.400 LEK
Masa
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete IF1584
10.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.400 LEK
Masa
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete ID4655
6.900 LEK
Shuma e kursyer 52%
14.400 LEK
Masa
10
10-
11
7
7-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IE0760
10.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.400 LEK
Masa
10
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 393118-01
6.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.900 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 392495-11
10.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.400 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 393771-06
11.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.900 LEK
Masa
36
37
38
38.5
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF7579
Prosecna ocena:
vlerësime
1
6.900 LEK
Shuma e kursyer 56%
15.600 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.