në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Pajisje
Për faqe

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
List: NEW COLLECTION
27 produkte

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0384-BLK
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Çantë shpine 9B0503-023
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Çantë shpine 9B0503-R78
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
3.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 11405492
3.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele FD5186-010
4.400 LEK
Masa
M/L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 60435043
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0388-BLK
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0389-BLK
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0381-BLK
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0381-WHI
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çorape SX7677-010
2.400 LEK
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çorape SX7677-100
2.400 LEK
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çorape SX2554-101
1.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Nuk është thënë pa arsye që aksesorët e vërtetë mund të çojnë në një nivel tjetër çdo kombinim veshjesh. Kjo është arsyeja pse ato duhet të zgjidhen me kujdes, sepse çdo gabim mund të sjellë një “dalje huq”. Kjo bën përjashtim gjithsesi në aksesorët nga Dyqani Online Buzz sepse nuk ka dështim me to. Ato janë zgjedhur që çdo klient të gjejë aksesorët që i përshtaten atyre, aksesorët e meshkujve, detajet e modës së femrave, dhe aksesorët që janë të përballueshëm nga të gjithë, do të bëhen shpejt pjesë e juaja dhe nuk do t’i ndani nga vetja. Kapelet Snapback janë gjithashtu një detaj me të cilin nuk ka dështim në çdo kombinim të “street style” teksa çorapet shumëngjyrëshe janë më shumë se një aksesor interesant nëse i vishni me atletet dhe veshjet e duhura. Dhe kapelet mund të qëndrojnë në mënyrë fenomenale dhe të çojnë në tjetër nivel kombinimin tuaj të rrobave, kështu që zgjidhini me kujdes të veçantë.

Nëse ju nuk dini se cili kombinim rrobash është më i miri për t’u kombinuar me aksesorët që gjeni tek ne, hidhini një sy se si i kanë kombinuar influencers dhe blogerat tanë, Kur vjen puna tek detajet e modës, ju jeni të lejuar të jeni “fëmijët e mëdhenj” dhe të luani. Në të njëjtën kohë, mos harroni që të gjithë aksesorët nga Buzz janë të veshur me shumë vetëbesim, në variante që do të theksojnë më shumë fuqinë tënde prej stilisti.