TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte
Për faqe

FRESH KICKS

FRESH KICKS

Atletet tuaja të preferuara tani mund ti gjeni në Buzz Sneakers Station! Ne ju prezantojmë modelet më të fundit të markave më të njohura me dizanj dhe ngjyra unike që do të pëlqeni të vishni gjatë pranverës dhe verës.
 

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Koleksionet
Çmimi
List: FRESH KICKS
262 produkte

FRESH KICKS

Atletet tuaja të preferuara tani mund ti gjeni në Buzz Sneakers Station! Ne ju prezantojmë modelet më të fundit të markave më të njohura me dizanj dhe ngjyra unike që do të pëlqeni të vishni gjatë pranverës dhe verës.
 

Sačuvano u omiljne
Atlete 554725-411
28.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete 554725-096
28.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3624-001
13.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.500 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ4652-005
17.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.600 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CT2868-003
23.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
33.600 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3386-100
9.700 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3387-100
8.500 LEK
Masa
10C
6C
7C
8C
9C