në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje

Për faqe

UP TO 40%

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: UP TO 40%
33 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Fustane IU2534
3.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.400 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.800 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa HM2612
7.300 LEK
Shuma e kursyer 50%
14.500 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë BV6169-010
Prosecna ocena:
vlerësime
1
2.700 LEK
Shuma e kursyer 29%
3.800 LEK
Masa
2XL
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
7.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
13.000 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IU2515
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.000 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza WT33555-MS
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza FB5110-133
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza DV7806-901
8.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
13.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza DQ5860-832
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.900 LEK
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza FN4164-063
12.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.200 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Bluza FB8338-063
11.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Bluza FB8338-328
11.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A7X2TJK31
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A7X2TN3N1
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A4M7CKOL1
8.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.900 LEK
Masa
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
8.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.200 LEK
Masa
M
S
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.