në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE Atlete Air Force 1
NIKE

NIKE Atlete Air Force 1

Kodi i artikullit: CT3839-002
13.500 LEK
13.500 LEK
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 36.5
  • 36
  • 38
  • 37.5
  • 39
  • 38.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet Air Force 1 GS janë të vetmet atlete që do ju duhen sepse do të jeni në gjendje t'i vishni ato dhe ti kombinoni në çdo rast.

Dizajni i thjeshtë u jep atyre një pamje dhe elegancë klasike, gjë që i bën ato të lehta për tu kombinuar me veshje të ndryshme: tuta,funde,xhinse etj.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga lëkura e cilësisë më të lartë, e cila është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur, dhe i ofron këmbës suaj gjithë mbështetjen që ju nevojitet.

Tabani prej gome është rezistent ndaj konsumimit dhe ngjitjes në çdo sipërfaqe, kështu që këmba juaj do të jetë e qëndrueshme.

Vrimat në pjesën e përparme të këmbës lejojnë rrjedhjen e ajrit në mënyrë që këmba juaj të ajroset.

Vishni atlete  Air Force 1 GS dhe jini të sigurt në çdo situatë.

SPECIFIKIM:

• tabani prej gome

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: CT3839-002

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 95B917-U41
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 95B706-H07
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
7.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 95A167-X0L
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
L
M
S
XL

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FB9109-100
12.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV0373-001
12.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DZ5577-100
17.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DB2179-200
13.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DQ8431-001
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
5.5Y
7Y