në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Atlete Dunk Low
Nike Atlete Dunk Low
Nike Atlete Dunk Low
Nike Atlete Dunk Low
Nike Atlete Dunk Low
Nike Atlete Dunk Low
Nike Atlete Dunk Low
Nike Atlete Dunk Low
Nike Atlete Dunk Low
Nike Atlete Dunk Low
Nike

Nike Atlete Dunk Low

Kodi i artikullit: FZ4616-600
17.500 LEK
17.500 LEK
17.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44.5
 • 46
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet Lifestyle për meshkuj Nike Dunk Low, të frymëzuara nga basketbolli ato sjellin një estetikë unike pikërisht për të gjithë adhuruesit e basketbollit. Janë rikthyer me detaje të mprehta, dizajn të kohës dhe ngjyra origjinale. Modeli i ridizenjuar sjell rehati të përmirësuar dhe një ndërtim të qëndrueshëm që të kujton origjinalin e viteve tetëdhjetë të shekullit të 20-të. Lëkura sintetike dhe natyrale premium në pjesën e sipërme ka një pamje të përsosur dhe siguron qëndrueshmërinë dhe mbështetjen e nevojshme për këmbët tuaja. Atletet kanë profil të cekët me lidhëse dhe logo Nike që nxjerr në pah më të mirën e markës. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme kontribuojnë në ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me mbushjen e re të shkumës jep një ndjesi butësie dhe mbështetje perfekte, ndërsa tabani prej gome me një model rrethor kontribuon në stilin e rifreskuar retro dhe siguron stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e terreneve.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Lidhëse
 • Profili i cekët
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe natyrale premium
 • Logo Swoosh
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Panele ajrimi
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.200 LEK
  Masa
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ7507-045
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.400 LEK
  Masa
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DV4587-705
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.400 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  13.400 LEK
  Masa
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza FD7415-200
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.800 LEK
  Masa
  L
  M

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4170-002
  17.500 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4619-001
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4617-001
  17.900 LEK
  Masa
  10
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4146-102
  15.900 LEK
  Masa
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-102
  15.900 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FJ2589-200
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5