në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Atlete

Për faqe

Atlete

Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
283 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327GC
11.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.900 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327GA
11.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.900 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U9060EED
17.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.500 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U9060EEC
17.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.500 LEK
Masa
4
4.5
5.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327WGA
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Masa
4
4.5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327FE
11.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.900 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ2028-001
16.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
20.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FQ1925-100
15.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DX5883-100
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DV3808-106
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW2655-001
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FD0736-100
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN6345-001
14.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.500 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN6326-100
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete MR530RB
Prosecna ocena:
vlerësime
1
11.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF5937
11.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.400 LEK
Masa
4
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IE3427
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 392730-21
9.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.000 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1203A383-023
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DZ1847-103
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DV3808-102
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FD0736-103
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DC0774-170
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ6472-140
Prosecna ocena:
vlerësime
1
15.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.900 LEK
Masa
6.5
7
8
Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!