në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Bluza

Për faqe

Bluza

Pročitajte

Asnjëherë më parë veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh që t’i marrin ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie-t për meshkuj dhe për femra.

Duhet të luash pak që ti bësh hoodie-t një nga veshjet që ne dashurojmë dhe që na bëjnë të jemi gjithmonë të lumtur sa herë që i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e udhëtimeve, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet që gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale se si ne duhet të vishemi. Rreziku ja vlen totalisht për t’u ndërmarrë që origjinaliteti të jetë i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhupit tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
64 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluza HM1695
5.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.900 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza DR6165-030
19.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV1996-612
11.200 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV9392-010
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ4884-010
9.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
19.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ7466-206
10.400 LEK
Shuma e kursyer 8%
11.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ4801-722
14.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CW4298-334
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-722
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV1597-325
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV0537-696
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV0537-455
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza HL9055
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza NP0A4GJDNS51
11.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-687
17.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-334
17.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Pročitajte

Asnjëherë më parë veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh që t’i marrin ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie-t për meshkuj dhe për femra.

Duhet të luash pak që ti bësh hoodie-t një nga veshjet që ne dashurojmë dhe që na bëjnë të jemi gjithmonë të lumtur sa herë që i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e udhëtimeve, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet që gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale se si ne duhet të vishemi. Rreziku ja vlen totalisht për t’u ndërmarrë që origjinaliteti të jetë i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhupit tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.