në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte
Për faqe

AIR MAX

AIR MAX

Sezoni i Nike Air Max në dyqanin tonë online sjell për ju  ngjyrat mbresëlënëse në siluetat e njohura, por edhe variantet klasike që janë një zgjedhje e përjetshme.

Nike Air Max 90, 95, 270, 2021, 2090 dhe modele të tjera Air Max janë të domosdoshëm në koleksionet e shumë adhuruesve të atleteve dhe mund të porositen online.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Koleksionet
Çmimi
List: AIR MAX
88 produkte

AIR MAX

Sezoni i Nike Air Max në dyqanin tonë online sjell për ju  ngjyrat mbresëlënëse në siluetat e njohura, por edhe variantet klasike që janë një zgjedhje e përjetshme.

Nike Air Max 90, 95, 270, 2021, 2090 dhe modele të tjera Air Max janë të domosdoshëm në koleksionet e shumë adhuruesve të atleteve dhe mund të porositen online.

Sačuvano u omiljne
Atlete DQ3984-001
24.800 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DZ2832-100
29.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DN3687-006
20.100 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FB3358-001
29.400 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FB8032-001
22.400 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete FB8026-001
23.200 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DZ5631-001
22.400 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DZ4708-001
24.800 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DX3576-001
24.800 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ3987-001
24.800 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DN3687-100
20.100 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5