në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Shapka
Për faqe

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
List: NEW COLLECTION
13 produkte

NEW COLLECTION

Jeni lodhur nga modelet aktuale në gardërobën tuaj? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni hapin tuaj me tendencat aktuale të atleteve dhe rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modele street style me prerje komode, ngjyra tërheqëse dhe plotësoni çdo veshje me aksesorë nga oferta jonë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka HP6522
7.800 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka HQ4670
7.800 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka HQ4672
7.800 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka IF3567
7.800 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka GX1979
6.600 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka GX7064
6.600 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka IF3575
7.200 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka IF3576
7.200 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka DX5575-001
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A4T2RWIT1
5.900 LEK
Masa
10
11
12
13
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A4T2RKY41
5.900 LEK
Masa
10
11
12
13
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A4T2SLA91
5.900 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A4T2SKY41
5.900 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Pročitajte

Ne mund të themi që shapkat nuk kanë qenë më popullore se këto sezonet e fundit. Koleksionet e dizanjerave që theksuan të gjithë koleksionin e atleteve pa dyshim kontribuan për këtë. Shapkat janë bërë falë tyre detaji që shënuan variantet e stilit të rrugës të shumë influecuesve të trendeve.

Kur bëhet fjalë për shapkat për femra, Dyqani Online Buzz ofron shumëllojshmëri nga të gjithë brand-et, ndërsa shapkat e meshkujve mund ti gjeni në variante basketbolli nën firmën e Nike.

Gjithsesi, jo vetëm shapkat nga Buzz janë ato që ju nuk do doni t’i hiqni. E njëjta gjë vlen edhe për atletet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat përbëjnë pjesën e domosdoshme të kulturës së atleteve dhe modelet që janë çdo sezon në listën e miliona njerëzve nëpër botë. Bëjini tuajat në Dyqanin Online Buzz nëse nuk jeni bërë akoma pjesë e grupit stil dhe urban të Buzz.