në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

»Be »bold« with adidas Forum«
»Be »bold« with adidas Forum«
News
24.08.2022.

»Be »bold« with adidas Forum«

Hej!

Ju ndoshta më njihni tashmë, sepse kam punuar disa herë me ekipin e Buzz. Nëse nuk keni dëgjuar ende për mua, unë jam Agata Kocijančič, një adhuruese e modës dhe rehatisë. Meqenëse kanë mbetur vetëm pak ditë nga vera dhe më pëlqen shumë t'i shfrytëzoj ato jashtë në rrugët e qytetit, zgjedhja ime e preferuar tani për tani janë veshjet sportive të adidas street style. Duke qenë se e dua stilin e thjeshtë, komod dhe sportiv dhe besoj se nuk jam e vetmja entuziaste, do t'ju prezantoj pjesët e mia të preferuara me të cilat mund të bëni veshje të guximshme.

Atletet e mia të preferuara janë fashion dhe komode me të cilat kompletoj veshjen time me stil. Adidas Forum Boldv u prezantua në vitin 1984 dhe shpejt pushtoi botën. ADN-ja e basketbollit është kthyer në rrugë më e guximshme se kurrë. Të gjithë elementët klasikë janë të pranishëm: dizajni X dhe pjesa e sipërme prej lëkure luksoze. Modeli i ri është ngritur në një nivel më të lartë me një platformë që kompleton veshjen time. Pra, ato janë perfekte për të gjithë ne që duam sportin dhe modën në të njëjtën kohë. Më lejoni t'ju them pse më pëlqejnë kaq shumë dhe si më pëlqen t'i kombinoj ato.

Unë vesh atlete çdo ditë sepse më pëlqen të jem aktive në sport dhe për këtë është e rëndësishme që ato të mos më pengojnë aktivitetet e përditshme. Për këto ditë të nxehta vere, adidas TEE DRESS është i preferuari im. Në kombinim me Adidas Forum Bold, ato krijojnë veshjen time perfekte verore që nuk më mungon kurrë.

Ajo që më pëlqen më shumë tek modeli Adidas Forum Bold është se ato mund të kombinohen me çdo veshje. Edhe nëse vendosni të vishni një kombinim të pantallonave të shkurtra adidas SHORTS ose streçe të gjata adidas 3-stripes, të kombinuara me T-shirt adidas Adicolor Classics Trefoil, këto atlete shkojnë perfekt. Në fund mund të shtoni xhaketën adidas Originals Primeblue, e cila kompleton bukur veshjen me detaje me 3 vija përgjatë gjatësisë.

Atletet Adidas Forum Bold dhe artikujt e tjerë të përmendur mund t'i gjeni në dyqanet Buzz ose online.

Have fun,

Agata

Artikuj të ngjashëm