në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Pjesa e poshtme e kostumit

Për faqe

Pjesa e poshtme e kostumit

Pročitajte

Kurdo që dëshironi të dukeni me stil “urban” ose trendi, vishni pjesën e poshtme të një kostumi nga modelet që gjeni në Buzz. Pjesa e poshtme për meshkuj dhe pjesa e poshtme për femra është një zgjedhje e shkëlqyer edhe kur jeni në dilemë se cilin nga variantet street style do të zgjidhni. Ato janë ideale për veshje të përditshme, por gjithashtu për variante të vërtetuara që përfshijnë atletet adidas Originals Stan Smith. Këto atlete janë baza e çdo veshjeje perfekte.

Pjesa e poshtme e kostumit është zgjedhja e duhur nëse do të dukesh trend gjatë gjithë kohës, veçanërisht nëse rehatia vjen e para. Hoodie-t janë pjesë e produkteve të Buzz, bashkë me pjesën e poshtme të cilat janë konsideruar si bazike për çdo variant të përditshëm, kështu që zgjidhini ato që të përshtaten në mënyrë perfekte me personalitetin tuaj. Gjithashtu dhe xhupat janë shtesë për kombinimet që përfshijnë pjesën e poshtme të kostumit dhe hoodies, sepse do ta bëjnë stilin tuaj më modern.

Të gjitha veshjet i gjeni në Dyqanin Online Buzz dhe sigurojini vetes veshje që mund t’i vishni në kombinime të ndryshme, teksa secili nga ato është bërë një hit total!

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
77 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
11.500 LEK
Masa
REGL
REGM
REGS
REGXL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
9.600 LEK
Masa
REGL
REGM
REGS
REGXL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
6.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
5.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
6.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Kurdo që dëshironi të dukeni me stil “urban” ose trendi, vishni pjesën e poshtme të një kostumi nga modelet që gjeni në Buzz. Pjesa e poshtme për meshkuj dhe pjesa e poshtme për femra është një zgjedhje e shkëlqyer edhe kur jeni në dilemë se cilin nga variantet street style do të zgjidhni. Ato janë ideale për veshje të përditshme, por gjithashtu për variante të vërtetuara që përfshijnë atletet adidas Originals Stan Smith. Këto atlete janë baza e çdo veshjeje perfekte.

Pjesa e poshtme e kostumit është zgjedhja e duhur nëse do të dukesh trend gjatë gjithë kohës, veçanërisht nëse rehatia vjen e para. Hoodie-t janë pjesë e produkteve të Buzz, bashkë me pjesën e poshtme të cilat janë konsideruar si bazike për çdo variant të përditshëm, kështu që zgjidhini ato që të përshtaten në mënyrë perfekte me personalitetin tuaj. Gjithashtu dhe xhupat janë shtesë për kombinimet që përfshijnë pjesën e poshtme të kostumit dhe hoodies, sepse do ta bëjnë stilin tuaj më modern.

Të gjitha veshjet i gjeni në Dyqanin Online Buzz dhe sigurojini vetes veshje që mund t’i vishni në kombinime të ndryshme, teksa secili nga ato është bërë një hit total!