në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Nike Atlete P-6000 Premium
Nike Atlete P-6000 Premium
Nike Atlete P-6000 Premium
Nike Atlete P-6000 Premium
Nike Atlete P-6000 Premium
Nike Atlete P-6000 Premium
Nike Atlete P-6000 Premium
Nike Atlete P-6000 Premium
Nike Atlete P-6000 Premium
Nike Atlete P-6000 Premium
Nike

Nike Atlete P-6000 Premium

Kodi i artikullit: FQ8732-010
15.800 LEK
15.800 LEK
15.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 44
 • 45
 • 40.5
 • 41
 • 41
 • 42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atlete Lifestyle për meshkuj Nike P-6000 Premium. Nike P-6000 Premium është një kombinim i serisë së mëparshme të atleteve Pegasus me qëllimin e vetëm për të sjellë në ditët e sotme dhe për ta bërë pjesë të modës atë dizajn fantastik dhe unik të viteve 2000. Pjesa e sipërme prej rrjete me ajrosje optimale dhe detajet e vendosura sportive janë një kombinim perfekt i pamjes së bukur dhe rehatisë së përsosur. Plus, shtresa e mesme me mbushje shkume sjell për ju mbështetjen perfekte dhe një rehati të jashtëzakonshme. Materialet sintetike dhe tekstile të përdorura në krijimin e atleteve e mbështjellin këmbën tuaj në rehati dhe siguri të plotë. Tabani i gomës garanton stabilitet të jashtëzakonshëm në sipërfaqe të ndryshme dhe logoja Nike plotëson dizajnin dhe nxjerr në pah markën tuaj të preferuar.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme: rrjetë dhe materiale sintetike
 • Logo Nike
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.300 LEK
  Masa
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Bluza FB7921-247
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.900 LEK
  Masa
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.600 LEK
  Masa
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Bluza CU4489-722
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  15.900 LEK
  Masa
  L
  XL

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4170-002
  17.500 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4619-001
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ4617-001
  17.900 LEK
  Masa
  10
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ4146-102
  15.900 LEK
  Masa
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV0833-102
  15.900 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FJ2589-200
  21.100 LEK
  Masa
  8.5
  9.5